Gluten Free EXPO po raz pierwszy w Krakowie!


Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz Targi w Krakowie połączyły siły, aby w dniach 7-8 maja 2021 r. po raz pierwszy zorganizować Gluten Free EXPO w Krakowie. 

- Problem nietolerancji glutenu dotyka coraz większej liczby osób – tylko na celiakię choruje 1% Polaków, dlatego chcemy docierać do coraz szerszej grupy odbiorców. Cieszymy się, że piątą edycję Gluten Free EXPO zorganizujemy w Krakowie. Jak zawsze zadbamy o wysoki poziom merytoryczny imprezy – powiedziała Małgorzata Źródlak, Prezes Zarządu Stowarzyszenia. Wybór miejsca nie jest przypadkowy. Stolica małopolski to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast, a Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków stało się ważnym ośrodkiem wystawienniczym w tej części Europy. Zmiana lokalizacji Gluten Free EXPO to nowa odsłona tego prestiżowego wydarzenia.

Do udziału w Gluten Free EXPO V zapraszamy:

producentów żywności bezglutenowej z Polski i z zagranicy


kawiarnie, restauracje, hotele, pensjonaty uczestniczące w programie MENU BEZ GLUTENU


laboratoria diagnostyczne


producentów bezglutenowych suplementów diety


sklepy tradycyjne oraz internetowe z żywnością bezglutenową


wydawnictwa oferujące poradniki i książki związane z tematyką zdrowia i diety


producentów specjalistycznego sprzętu AGD


Organizatorem targów jest Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią na Diecie Bezglutenowej oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o.

celiakia.pl

                  targi w krakowie


Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej skupia osoby z celiakią, alergią na gluten, rodziców chorych dzieci, lekarzy, dietetyków i wszystkie osoby zainteresowane tematyką. Dzięki Stowarzyszeniu Polska staje się krajem przyjaznym osobom na diecie bezglutenowej. 


www.celiakia.pl 
Targi w Krakowie Sp. z o.o. jest największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. Firma jest właścicielem i wyłącznym operatorem Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków, gdzie odbędzie się już 5. edycja Gluten Free EXPO.


www.targi.krakow.pl